SRJP 2011/12

Wszystko co chcecie powiedzieć o...

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Pt@ku » 08 Lis 2011, 14:15

Z tą TLK-ą to by się zgadzało, bo Wrocław - Lublin ma iść rano Bolko około 6:30 wyjazd z Wrocka, a po południu około 16:15 do Kielc oba IR przez Katowice CMK.
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Re: SRJP 2011/12

Postprzez stmichal » 08 Lis 2011, 16:52

Miejmy nadzieję, że to jednak nie prawda i ta TLKa zostanie, no ale wszystko okaże się na dniach. Swoją drogą byłby to skandal, zwłaszcza, że widnieją trasy tych pociągów w umowie IC z ministerstwem infrastruktury. Podobno tylko końcowe pozycje są na sezonowce więc raczej ta opcja odpada. IR nie ma nic do tego :)
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Karol » 09 Lis 2011, 01:28

stmichal napisał(a):Szumią o tym media że rozkład ma być dostępny najpóźniej od piątku czyli na równy miesiąc przed wejściem w życie. Sam dziś słyszałem o tym bodajże na RMF FM.

Nie tylko media o tym szumią...
Publikację rozkładu jazdy 2011/2012 w dniu 11 listopada oficjalnie zapowiedział prezes zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe - Zbigniew Szafrański, podczas Kongresu Kolejowego, który odbył się 7 listopada w Warszawie. Z resztą sami posłuchajcie fragmentu wypowiedzi pana prezesa, jaką nagrałem uczestnicząc w Kongresie (plik mp3 spakowany w załączniku).
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Image
Awatar użytkownika
Karol
 
Posty: 202
Rejestracja: 21 Sie 2011, 18:53

Re: SRJP 2011/12

Postprzez stmichal » 09 Lis 2011, 12:13

Karol, sam pewnie wiesz, że różnie to bywa nie takie rzeczy obiecywano no ale zobaczymy:)
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Pt@ku » 14 Lis 2011, 19:11

Co Wam się podoba w nowym rozkładzie jazdy?
Jeśli chodzi o mnie to zwróciłem uwagę na.
Katowice ? Kraków Płaszów regio
Kielce ? Kraków Płaszów regio
Przemyśl ? Jelenia Góra Ir od Wrocka regio z pominięciem Mysłowic
Częstochowa ? Kraków Płaszów regio do Jaworzna przyspieszony
Wrocław ? Przemyśl nocna TLK przez Gliwice ? Bytom ? Katowice.
Łódź Kaliska ? Przemyśl wydłużona wersja starego Semafora.
Zamość ? Zielona Góra przez Kolbuszowa czyli pójdzie na SU45
Byłe Ustronie z Kołobrzegu do Płaszowa zostaje
Kraków Gł. ? Praga przez Trzebinia ? Oświęcim
Wrocław Gł. ? Jelcz Laskowice KD i Regio
Wrocław ? Zakopane IR przez Katowice ? Żywice
Wrocław ? Lichkov Regio 3 pary
Wrocław ? Chałm IR przez Katowice CKM
Wrocław - Szczecin TLK przez Poznań Krzyż
Wrocław ? Toruń Gł. Regio
Wrocław ? Wołów KD i Regio
Katowice ? Gdynia TLK przez Wrocław Poznań Białogard w sezonie tylko do Ustki
Wrocław ? Olsztyn Gł. IR
Wrocław Gł. ? Zgorzelec KD
Wrocław ? Lublin TLK przez Katowice CMK
Wrocław ? Chełma IR przez Zduńska Wola Łódź Warszawa czerwiec ? wrzesień tylko do Warszawy
Wrocław ? Warszawa przez Katowice CMK codziennie
Wrocław Gł ? Żary KD
Wrocław ? Zielona Góra 6 pary Regio
Wrocław 15:20 ? Kielce przez Katowice CMK w wybrane dni
Wrocław ? Bielsko B. IR codziennie
Wrocław Gł. ? Bystrzyca Kłodzka Przedmieście dobre co ? regio
Bielsko Biała ? Kołobrzeg brak wagonów do Świnoujścia TLK sezon
Jelenie Góra ? Gdynia TLK
Jelenia Góra ? Warszawa TLK przez Wrocław Katowice Częstochwa w sezonie ze Szklarskie
Jelenia Góra ? Żary 3 pary tę trasę opanowały KD
Jelenia Góra ? Lwówek Śl. KD 4 pray
Jelenia Góra ? Wrocław KD przez Węgliniec, a jeden do Legnicy
Jelenia Góra ? Zielona Góra przez Węgliniec Żary So N
Katowice ? Gdynia Tour de Polotne został
Bielsko Biała ? Warszawa IR prze CMK oprócz N
Katowice ? Gdynia IR tak jak jeździł z wjazdem do Zduńskiej Woli oczywiście sezon
Katowice ? Wisła Głębce 5 pary rgio i w So N 1 KŚL
Gdynia ? Bielsko przez Łódź TLK w sezonie do Wisły
Katowice ? Zwardoń regio chyba 6 par albo więcej
Katowice ? Bydgoszcz TLK została przez Częstochowa Łódź
Olsztyn ? Szczecin 2 TLK dzienne
Białystok ? Szczecin 1 TLK dzienne
Braniewo ? Olsztyn 5 regio
Braniewo ? Elbląg 2 regio
Braniewo ? Gdynia TLK
Gdynia około 4 rano ? Warszawa IR przez Iława Kutrno
Gdynia ? Szczecin 1 TLK
Gdynia ? Łeba regio w sezonie
Gdynia ? Zielona Góra 2 TLKi
Gdynia ? Łódź Kaliska IR przez Iława Toruń Kutno
Gdynia 15:35 ? Zakopane 7:36 przez Bydgoszcz Łódź Dęba Opoczyńska TLK miłej podróży
Gdynia ? Kościerzyna kilka regio i Ariva w sezonie
Gdynia ? Chojnice przez regio Gdańsk
Gdynia ? Lublin dzienna TLK
Kołobrzeg ? Lublin TLK przez Gdynie sezon
Białystok ? Ełk 4 pary regio
Białystok ? Racibórz TLK
Białystok ? Suwałki 3 para regio
Białystok ? Międzylesie IR przez Warszawa Poznań Wrocław
Białystok ? Czeremcha 3 para regio
Warszawa ? Sestokai D zostaje z postoje w Trakiszkach (chyba pojedziemy?)
Białystok ? Wrocław IR w Pt N przez Warszawa Łódź Zduńska Wola
Gorzów Wlkp. ? Zbąszynek 5 praz regio w tym 2 w D
Gorzów Wklp. ? Poznań IR w wybrane dni
Rzepin ? Międzyrzecz 2 pary regio w tym jedna w weekend
Zamość ? Lublin 4 para regio w sezonie 2 pary więcej
Zamość ? Chełm 1 para regio
Zamość ? Jarosław 3 para regio sezon
Zamość ? Rzeszów 1 para regio sezon
Lublin ? Bełżec 1 para regio sezon
Rzeszów ? Jasło 3 para regio
Przemyśl ? Łódź IR przez Rzeszów Kraków Jaworzno Częstochowa
Przemyśl - Warszawa TLK przez Kraków CMK
Rzeszów ? Horyniec Zdrój 1 para regio
Jasło ? Zagórz 2 pary regio
Krynica ? Tarnów 3 pary regio
Krynica ? Kraków 2 pary regio
Krynica ? Warszawa TLK grupa wagonów w sezonie łączenie w Płaszowie
Krynica ? Gdynia TLK grupa wagonów w sezonie łączenie w Płaszowie
Zielona Góra ? Warszawa TLK
Zielona Góra ? Frankfurt nad Odrą 1 para regio
Zielona Góra ? Szczecin 2 para regio
Zielona Góra ? Żary 4 pary regio a jeszcze jedna do Żagania
Łeba ? Lębork 6 par regio w sezonie
Łeba ? Wrocław TLK sezon
Łeba ? Kraków Gł TLK grupa wagonów łączona w Lęborku z Kołobrzeg ? Kraków gł.

Otwarte odcinki
Kozłów ? Koniecpol TLKi w tym dzienna do Gdyni
Z CMK zjazd na Dębę Opoczyńską TLKi
Zamość - Jarosłw

Niestety Zagórz ? Łupków nic nie ma
Zobaczcie jaki ruch jest we Włoszczowej Płn ? Szok po prostu.

Zauważyłem jeszcze jedno, że jest kilka TLK które dość wcześnie wyjeżdżają np. z Gdyni czy Kołobrzegu kierując się południe a jadą całą noc.
Gdynia 15:40 do Krakowa
Kołobrzeg 14:00 do Krakowa 9:32 masakra
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Re: SRJP 2011/12

Postprzez stmichal » 14 Lis 2011, 20:38

Przekopiowane z forum infokolej:
W ostatni piątek opublikowano nowy rozkład jazdy. Wiem, że nie jest to jeszcze ostateczna wersja ale co o nim sądzicie?
Ja muszę przyznać, że po raz pierwszy od wielu lat jestem pozytywnie zaskoczony i mam wrażenie, że jest lepiej niż jest obecnie. Oczywiście piszę to po powierzchownej ocenie nowego rozkładu. Jest kilka bezsensownych zmian ale o nich na końcu najpierw pozytywy. Najważniejsze, nie brakuje żadnego pociągu!
Linia 008 (tabela 110):
Pociągi IC:
- nowa TLKa Zakopane - Gdynia TLK 35202 przetrasowana przez Kielce. Tutaj duży plus, całoroczne połączenie z Zakopanym po za tym daje możliwość powrotu z Krakowa po godzinie 19. Moim zdaniem ten pociąg powinien dodatkowo prowadzić grupę wagonów Bielsko Biała - Warszawa Zachodnia (i tak 35202 stoi łącznie w Warszawie 30 min) albo być przynajmniej skomunikowany w stolicy z TLK61200. Dodatkowo pozwala ona nad ranem dojechać do Warszawy, we wrześniu wylatując o 7 z Okęcia byłem zmuszony na tydzień zostawić samochód w Warszawie. Jeśli mnie wzrok nie myli w sezonie będzie dodatkowa grupa wagonów z KRYNICY oznaczone w Sitkolu jako pociąg TLK 33502!
-nowy pociąg TLK 35504, co prawda kursujący praktycznie tylko w piątki powrót w niedziele. Dużego znaczenia ten pociąg raczej nie będzie miał ale zawsze to zmiana na plus
- TLK 31108 wyjeżdża z Krakowa znacznie wcześniej (prawie 2 godziny) bo o 5.32 Zapewnia wczesny dojazd do Kielc, po za tym wypełnia lukę po kursującej o tej porze TLK 21102 i pozwala na przyjazd do Stolicy o fajnej porze
- TLK 32102 wyjeżdża z Krakowa godzinę wcześniej (około 1 godziny) pozwala na dojazd do Lublina przed południem. Też zmiana na plus nawet dzięki zachowaniu taktu godzinnego po 31108, pociągi nie dublują się
- TLK 38108 wyjeżdża z Krakowa 20 min wcześniej, nie robi to jednak dużej różnicy. Mogliby nawet przetrasować go 20 żeby jechał później bo po nim (D) do Kielc nie ma połączenia do 11 a w weekendy do 13.30
- TLK 31106 ww. wyjeżdża z Krakowa 20 min wcześniej, mogliby nawet puścić go jeszcze wcześniej
- TLK 32100 wyjeżdża podobnie jak wcześniej (bez zmian czasowych)
- TLK 38202 bez wielkich zmian
- TLK 31510 kursuje w dni podobne jak w zeszłym roku, ma dziwnie wydłużony czas przejazdu ze względu na długi postój na Płaszowie
- TLK 21106 pierwszy pociąg z Kielc do Warszawy będzie wyjeżdżał wcześniej po o 5.20 a tym samym pozwoli na dojazd do Warszawy zaraz po 8
- TLK 21102 zmiana oczywiście na minus. Pociąg dubluje się z TLK 38108. To oczywiście łącznik Przemyśl - SWR - Sandomierz - Warszawa Wschodnia. Moim zdaniem ten pociąg z Przemyśla wyjeżdża za wcześnie. Jeśli wyjeżdżałby z Przemyśla o 6.15 byłby skomunikowany w Przeworsku z 2023. Wtedy TLKa z Kielc mogłaby wyjeżdżać koło 11.10 i zapełniłaby sporą lukę między 9 a 15 w kierunku Warszawy
- TLK 53202 Pozwala ze stolicy dojechać na rano dojechać do Krakowa z przyzwoitym czasem przejazdu. W Kielcach o podobnej porze odjeżdżał Regio do Krakowa, który został przesunięty
- TLK 23100 praktycznie bez zmian
- TLK 83202 wyjeżdża z Kołobrzegu +30 i tak też jedzie przez Świętokrzyskie. Pociągi nie dublują się więc spoko
- TLK 13107 Również on do Kielc przyjeżdża 30 min później
- TLK 23102 Wyjeżdża z Lublina 1,10 później. Zmiana na gorsze bo ten pociąg będzie dublował się z Regio Kielce - Kraków spokojnie mógł wyjeżdżać o dawnej porze, nawet parę minut wcześniej dzięki temu zapełniłby dziurę między 15.40 a 18.40 na linii Kielce - Kraków
- TLK 13109 Jedzie +30 dzięki temu. Słyszałem, że dla wielu osób wyjeżdżał z Warszawy trochę za wcześnie (ludzie kończący w piątek zajęcia/pracę o 16-16.30 nie mogli na niego zdążyć) tak jak teraz jest bardziej optymalnie
- TLK 83108 jedzie 4 godziny później. Z Kołobrzegu wyjeżdża o ludzkiej porze. Trochę się jednak dubluje z innymi pociągami
- TLK 53510 pozwoli na dojazd przed 7.30 do Krakowa
- TLK 12107 bez wielkich zmian
- TLK 12103 mógłby z Warszawy wyjeżdżać wcześniej ze względu na dziurę od 9 do 15 z Warszawy do Kielc. Zdaję sobie z tego sprawę, że jeździ tak ze względu na Warszawa ? Przemyśl
Pociągi REGIO
Na linii do Katowic, nie zaszły większe zmiany po za lekkimi modyfikacjami godzin odjazdu. Nadal ostatni Regio do Katowic odjeżdża po 14. 2431 przesunięty został godzinę później także dubluje się z TLKą Lublin Wrocław. Wyjeżdża 30 min po niej a jadąc przez Kozłów traci kolejną godzinę, to dobry sposób na całkowite pozbycie się w nim frekwencji. Co ciekawe w przeciwnym kierunku są tylko 2 składy, brakuje 4242 który został skrócony do Sędziszowa, dodatkowo nie ma żadnego połączenia z Sędziszowa do Kielc więc nie bardzo wiem, jak to zostanie logicznie rozwiązane.
Na linii do Sędziszowa nie zmieni się praktycznie nic po za godzinami przejazdu. Do Krakowa natomiast ciekawe zmiany. Nowy Regio !Ostrowiec Świętokrzyski ? Kraków! Kursujący codziennie, wyjazd z Ostrowca 5:18, w Kielcach 7:04 dojazd do Krakowa 9:27 Powrót tą samą trasą po godzinie 16. Z tym pociągiem to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, nie raz słyszałem, jak podróżni 38202 prosili o skomunikowanie na Ostrowiec w razie opóźnienia TLKi, o ludziach biegających po peronach w Kielcach żeby zdążyć się przesiąść w kierunku Skarżyska nie wspominając. Zmiana jak najbardziej na plus.
Linia 61 (tabela 109):
Pociągi IC:
TLK 26102/62103 zostaje, jeździ o podobnych godzinach i w tej samej relacji co wcześniej. Mimo zapowiedzi, że w sezonie będzie połączenie Lublin ? Jelenia Góra brakuje tego pociągu w rozkładzie. Z drugiej jednak strony chodziły plotki, że TLKa jadąca przez Kielce zostanie przetrasowana przez Warszawę, Łódź więc dobrze, że w ogóle coś jeździ?.
Pociągi Przewozów Regionalnych
Pierwsza podstawowa zamiana nowy pociąg IR Kielce ? Wrocław. Z Kielc wyjazd 7:50 (w miarę poprawie skomunikowany z Regio z Ostrowca, co daje jeszcze większe możliwości. Powrót na 20:30 do Kielc. Jeździ tylko w wybrane dni jednak moim zdaniem to zmiana na plus. Bardzo się nowe połączenie przyda. Co prawda mogliby przedłużyć go np. do Sędziszowa albo Skarżyska jako Regio, potem powrót Regio (a najlepiej do Buska Zdroju albo Chmielnika ? tak wiem niemożliwe), ale i tak jest bardzo dobrze. IR BOLKO będzie jeździł tak jak dotychczas z tą różnicą, że wjeżdża do Chełma (na odcinku Lublin ? Chełm jako REGIO).
Pociągi Regio bez większych zmian. Tylko nie wielkie zmiany czasu odjazdu. Pisałem w wakacje do PR aby 24035 puścić wcześniej tak aby w Częstochowie Osobowej zdążać na IR Bursztyn, co prawda nie było odzewu w tej sprawie, jednak przesunęli ten pociąg o brakujące 2 minuty. Niestety IR Bursztyn również wyjeżdża wcześniej.
Linia 25 (tabela 115):
Pociągi IC:
Nowa TLK Przemyśl ? Warszawa Wschodnia łączona w Skarżysku ze składem z Kielc. Swoją drogą ciekawe skąd IC weźmie lokomotywę w Skarżysku? Godziny odjazdu są w miarę optymalne dla mieszkańców z tego regionu. Gorzej z osobami które chcą ?zaliczyć? tę linię, czeka ich albo przed albo po podróży nocleg w Przemyślu. Sandomierz wreszcie odzyskuje połączenie kolejowe! Co więcej pociąg jedzie szybciej niż w momencie gdy 5 lat temu uwalono tam ruch osobowy. Miejmy nadzieję, że w ślad za tym pójdą pociągi Regio.
Pociągi Przewozów Regionalnych:
W pociągach z Kielc wyeliminowano kilkonasto?kilkudziesięcio minutowy postój w Skarżysku Kamiennej. Dodatkowy Regio do Kielc i Krakowa to z pewnością największy plus dla tej linii. Liczba pociągów Regio na linii Skarżysko ? Ostrowiec nie uległa zmianie, po prostu pierwszy pociąg z Ostrowca i ostatni do tego miasta zastąpiono Regio odpowiednio do i z Krakowa.
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: SRJP 2011/12

Postprzez cluzo » 26 Lis 2011, 15:05

Kolej szykuje się do zmiany rozkładu - niektórzy się śmieją, że 11 grudnia nastąpi koniec świata :)
IC poza ulotkami, plakatami i innymi takimi otwiera dodatkowe punkty informacyjne. W związku z tym mam dla Was małą foto-propozycję:
[quote="Grażyna Cudak PKP InterCity]Gdyby Pan i Pana koledzy ( a przecież mieszkają w Poznaniu. Lublinie. Warszawie . Krakowie) wybrali się 11 grudnia ( niedziela) z aparatami fotograficznymi i zrobili serię zdjęć z dworców , jak wygląda praca informatorów i dodatkowych miejsc informacyjnych. (...) W zmian za zdjęcia oferujemy zestaw upominków firmowych od Intercity.[/quote]
Poniżej mapka z dodatkowymi punktami informacyjnymi
Image

Jako, że PKP-Jazda wyrusza powitać nowy i pożegnać stary rozkład jazdy jest szansa, że uda nam się cyknąć fotki w Skarżysku-Kamiennej, Częstochowie i Krakowie. Karol mógłby cyknąć coś w Lublynie, Heppner w Poznaniu, Piotrek w Warszawce.
Image [ Przesyłam ].[ Kolejowe ].[ Pozdro ].< cluzo >
Awatar użytkownika
cluzo
 
Posty: 308
Rejestracja: 18 Sie 2011, 19:04
Miejscowość: Kielce

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Kloze » 26 Lis 2011, 17:38

O Kraków się nie musicie martwić. Jako że nie jadę, fotorelacja nietendencyjna zapewniona ;)
Image
2015 9 godzin 47 minut (stan na 04.03)
2014 brak przejazdów | 2013 80 godzin 31 minuty
2012 34 godziny | 2011 10 godzin 48 minut
Awatar użytkownika
Kloze
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2011, 08:27
Miejscowość: Kraków

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Pt@ku » 06 Gru 2011, 16:31

A oto ciekawe otwarcia tras w nowym rozkładzie:
Pila - Wałcz - Stargard Szczeciński
Lubań Śląski - Zaręba- Zgorzelec
Szczecin Gł - Szczecin Gumieńce - Berlin latają regiosy
Szczecin Gł - Szczecin Gumieńce - Lubeck latają regiosy
Kłodzko - Kudowa Zdrój w C 3 pary pociągów
Stróże - Gorlice - Gorlice Zagórzyny - Biecz (Biecz - Jasło dalej zamknięte)
Koniecpol - Kozłów

Toruń - Sierpc - Nasielsk zostaje i jest przejezdny z 30 min przesiadką AR / KM
Toruń - Chełmża - Bydgoszcz też zostaje lata AR
Rzeszów - Jasło - Zagórz - Łupków da się to zrobić regio bezpośrednia ta relacja,

Wielkopolskie Koleje rozciągają swoje macki i obsługują
Poznań - Wągrowiec - Gołańcz
Wągrowiec - Rogoźno Wlkp
Poznań - Wolsztyn
Zbąszynek - Wolsztyn - Leszno
Leszno - Jarocin

Zamknięcia
Sławno - Darłowo
Ciechocinek - Aleksandrów Kujawski
Leszno - Wschowa - Głowów niestety młody
Zebrzydowa - Lwówek Śląskie KD się nie zdecydowały na jeżdżenie tam.

To na razie tyle co mi się ciekawego rzuciło w oczy przeglądając cegłę.
O konkretnych pociągach nie piszę, bo by tego było bardzo dużo.
Ogólnie rozkład uważam, że jest dobry. Myślałem, że będzie gorszy.
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Re: SRJP 2011/12

Postprzez stmichal » 06 Gru 2011, 17:44

Arturze wszystko ok, ale trochę mijasz się z prawdą :) pewnie przez ogrom informacji jakie niesie ze sobą cegła :)
Pila - Wałcz - Stargard Szczeciński
Lubań Śląski - Zaręba- Zgorzelec
Szczecin Gł - Szczecin Gumieńce - Berlin latają regiosy
Szczecin Gł - Szczecin Gumieńce - Lubeck latają regiosy
Kłodzko - Kudowa Zdrój w C 3 pary pociągów
Stróże - Gorlice - Gorlice Zagórzyny - Biecz (Biecz - Jasło dalej zamknięte)
Koniecpol - Kozłów

nie wymieniłeś Grębów - Sandomierz,
Stróże - Biecz wręcz przeciwnie zostają uwalone: http://przewozyregionalne.pl/w-regionac ... ,7355.html co prawda jeździły tam tylko KKA jednak i to upada, podobnie jak na Żywiec - Sucha (tam jednak zostanie przynajmniej IR Giewont)
O tej Pile też słyszałem ale jak dotąd tych pociągów nie ma jeszcze w Sitkolu czy na rozklad.pkp.pl ale miejmy nadzieję, że to jeszcze wprowadzą
Zaciekawiłeś mnie infomacją Kłodzko - Kudowa Zdrój jednak niestety zostaje chyba KKA, przynajmniej tak wskazują rozkłady czy strona PRów
Rzeszów - Jasło - Zagórz - Łupków da się to zrobić regio bezpośrednia ta relacja,

Byłoby super, jednak jak na razie przedłużona zostaje na kolejne miesiące KKA http://przewozyregionalne.pl/img_in//re ... -Z%203.pdf samorząd podobno nie jest zainteresowany finansowaniem tego połączenia, mimo iż PRy na swojej stronie chwalą się bezpośrednim składem z Rzeszowa
Leszno - Wschowa - Głowów niestety młody

Miałem cichą nadzieję jechać dziś w nocy jechać zaliczać tą linię jednak już wiem że nie dam rady, kasa :(
A i nie dopisałeś, że uwalają Fosowskie - Tarnowskie Góry i Czeremcha - Białoruś (zapomniałem jak się ta wichura nazywa :) )
Tak nie żebym się czepiał :)
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Pt@ku » 07 Gru 2011, 07:48

Co do Kudowy to faktycznie lecą autobusy tak jak i Stróże - Biecz, aż dwie pary.
Wiesz przeglądałem rozkład kolejowy także nie zwracałem uwagi na "loka" jaki ciągnie skład :) Zapomniałem, że w Polsce na kolei pojawiają się autobusy.

Piła - Wałcz - Stargard Szczeciński będą kursowały od 1 czerwca.
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Kloze » 07 Gru 2011, 09:10

cluzo napisał(a):Image

W sumie tak dumam nad tą mapką teraz i zastanawiam się:
a) dlaczego jest punkt w Skarżysku, a nie ma w Kielcach i Radomiu?
b) nie ma punktu w Łodzi?
c) nie ma punktu w Gdańsku?
Image
2015 9 godzin 47 minut (stan na 04.03)
2014 brak przejazdów | 2013 80 godzin 31 minuty
2012 34 godziny | 2011 10 godzin 48 minut
Awatar użytkownika
Kloze
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2011, 08:27
Miejscowość: Kraków

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Pt@ku » 07 Gru 2011, 09:49

Kloze, z tego co zrozumiałem to mają być dodatkowe punkty. No chyba, że się mylę.
A co do rozkładu to jeszcze jedna informacja, o której zapomniałem.
Trasa Legionowo - Tłuszcz będzie obsługiwana przez KM i będą jeździły 2 pary pociągów w rel. Sierpc - Tłuszcz - Sierpc.
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Re: SRJP 2011/12

Postprzez Kloze » 07 Gru 2011, 12:07

Pt@ku napisał(a):Kloze, z tego co zrozumiałem to mają być dodatkowe punkty. No chyba, że się mylę.

Też to tak zrozumiałem. Jednak skoro tak, to co, w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu nie ma informacji?! No chyba, że powstanie tych punktów podyktowane jest "ruchem" w informacjach. To by w sumie sporo wyjaśniało.
Image
2015 9 godzin 47 minut (stan na 04.03)
2014 brak przejazdów | 2013 80 godzin 31 minuty
2012 34 godziny | 2011 10 godzin 48 minut
Awatar użytkownika
Kloze
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2011, 08:27
Miejscowość: Kraków

Re: SRJP 2011/12

Postprzez stmichal » 07 Gru 2011, 12:35

Tylko że np w Kielcach tak czy tak nie ma informacji. Obecnie w miejscu gdzie była informacja znajduje się okienko PR.
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Poprzednia

Wróć do Luźne gatki szmatki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron