Fotogalerie z PKP-Jazd

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Fotogalerie z PKP-Jazd

Postprzez cluzo » 14 Kwi 2013, 15:08

Kawał czasu temu Wojtas upominał się o bieżące fotogalerie z PKP-Jazd - trudno było by się z nim nie zgodzić, fotki z jazd w raz z opisami były i są ważną częścią naszej działalności. Niemniej jednak już rok temu mówiłem, że nie jestem w stanie ogarnąć fotogalerii - przede wszystkim z tego powodu, że jest nas coraz więcej w PeKiPie, co wiąże się z coraz to większą ilością zdjęć do ogarnięcia.
Zastanawialiśmy się z chłopakami jak przeskoczyć problem fotogalerii - było parę podejść do tematu, ale ogólnie nic z tego nie wyszło. Po powrocie z Berlina uświadomiłem sobie, że fotki muszą znaleźć się na stronie pkp-jazdy i wpadłem na kompromisowe rozwiązanie, które chcąc nie chcąc musicie zaakceptować :)
Od dziś rezygnujemy ze wspólnych fotogalerii z PKP-Jazdy. Po powrocie z podróży każdy z PeKiPy może stworzyć własną fotogalerię w takiej formie jaka odpowiada mu najbardziej. Może być to zbiór fotek na fotoblogu, może być to album zdjęć na facebooku, czy nk. Fotorelację możecie stworzyć choćby na naszym forum, a jeśli ktoś potrafi może zrobić osobną stronę www z fotkami z wyjazdu. Plan jest taki, że na pkp-jazd.pl zamieszczam odnośniki do waszych fotogalerii (niezależnie od ich formy i miejsca przechowywania).
A wyglądać to będzie tak:
http://www.pkp-jazda.pl/2013/
Image [ Przesyłam ].[ Kolejowe ].[ Pozdro ].< cluzo >
Awatar użytkownika
cluzo
 
Posty: 308
Rejestracja: 18 Sie 2011, 19:04
Miejscowość: Kielce

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron