Uczciwość ludzka :(

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Re: Uczciwość ludzka :(

Postprzez cluzo » 25 Lut 2012, 18:53

agata212165 napisał(a):A kiedy go spotkalam i domagalam sie pienidze i nie chcialam odejsc od samochodu to wezwal na mnie interwencje policji twierdzac ze nie chce odejsc mu od samochodu i ze paczki wyslala kupujacym a oczywiscie nie wyslala.

Kaczmarek to wyjątkowo bezczelny typek, ignorant po całości - wezwanie policji i robienie problemów osobom, które wydymał jest w jego stylu. Założyć się mogę, że sprawa kasa dla konduktora to jakaś cwaniacka wkrętka prezesa osmt. Nerw mnie bierze na samą myśl korespondencji którą z nim prowadziłem - te jego STYL, kłamstwa i 'obrażanie się'. Buc jakich mało.
Brawo dla Ciebie Agata, że go dojechałaś! Trwało to trochę i nie jest to koniec drogi prawnej, ale już należą Ci się gratulacje. A te ćwoki co na policję nie poszły niech patrzą na Ciebie z rozdziabionymi gębami.
Wygląda na to, że atmosfera się zgęszcza w okół Nomita - w końcu!
Image [ Przesyłam ].[ Kolejowe ].[ Pozdro ].< cluzo >
Awatar użytkownika
cluzo
 
Posty: 308
Rejestracja: 18 Sie 2011, 19:04
Miejscowość: Kielce

Poprzednia

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron