Plany PKP Jazda na 2016

Ubiegłoroczne PKP-Jazdy

Plany PKP Jazda na 2016

Postprzez Pt@ku » 03 Lut 2016, 16:58

Oto oficjalne plany PKP Jazdy na ten rok.

Kwiecień - powitanie wiosny
maj - wyjazd na Ukrainę lub do Estonii.
sierpień - szlajanki
listopad - akcja znicz
grudzień - zmiana rozkładu

Krótkie rozwinięcie w raz z zaproszeniem do dyskusji.
Kwiecień - powitanie wiosny. W tym roku proponujemy w dwóch terminach 1-3 lub 8-10 kwietnia stacjonarną jazdę w Chabówce.
Pojechalibyśmy na dwa dni do skansenu do Chabówki od piątku do niedzieli. Oczywiście jak ktoś chce to może od soboty do niedzieli. Pogrilowalibyśmy, popili coś, posłuchali muzyki kolejowej i pooglądali filmy kolejowe w plenerze. Czy są chętni na ten wyjazd? Mnie osobiście się pomysł podoba tylko jeszcze nie wiem który termin.

Maj - wyjazd na Ukrainę. Pomysł fajny ale na dzień dzisiejszy to ciężko powiedzieć czy pojedziemy tam, bo wiecie jak wygląda sytuacja w tym kraju. Jeśli nie tam to może pojechać to Tallina. Jest tam spokojniej i to jest strefa Schengen także nie trzeba paszportów, a waluta EURO wystarczy.

Sierpień - szlajanki. Głównym tematem a bardziej miejscem docelowym byłyby kolejowe knajpki w polskich miastach, a kilka takich miejsc jest do odwiedzenia.

Listopad - akcja znicz. Jak co roku jada do Czarlina a reszta się zobaczy.

Grudzień - zmiana rozkładu. Jak będzie co żegnać i co witać to możemy się wybrać.

Jak by wyglądał plan na ten rok. Myślę, że na temat powitania wiosny możemy pogadać w oddzielnym wątku.
Tania kuszetka / droga kuszetka 100% / 0%
2014 jazdy 1 - 511 km czas 9 godz 15 min
2013 jazdy 9 - 5598 km czas 91 godz 16 min
2012 jazdy 8 - 4749 km czas 75 godz 51 min

Pamiętaj tania kuszetka to twoje nieświadome zaliczenie :)
Awatar użytkownika
Pt@ku
 
Posty: 426
Rejestracja: 23 Sie 2011, 08:29

Wróć do 2016

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron