Imprezy kolejowe

Newsy o kolejowych wydarzeniach, imprezach, akcjach, targach, wystawach itd

Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 07 Mar 2012, 20:28

Cześć!
Znacie może jakąś stronę internetową gdzie można znaleźć informację o zbliżających się imprezach kolejowych? Ja zawsze korzystałem z: http://eraparowozow.pl/ informacje zawarte na tej stronie były często aktualizowane i dość kompletne, chyba nie zdarzyło się żeby o jakiejś imprezie nie napisano na tej stronie. Niestety od jakiegoś czasu witryna nie daje znaku życia. Dlatego byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 07 Mar 2012, 23:17

Wyszukałem na PMK:

MARZEC 2012
24.03. Chojnice-Kcynia-Bydgoszcz
25.03. Tuchola-Koronowo
31.03. Bogdanka i Włodawa
31.03. Poznań-Damasławek
KWIECIEŃ 2012
14.04. Pożegnanie SA110
14.04. Turkol "PIERNIK"
14.04. Turkol "KOPERNIK"
15.04. Poznańskie Ladacznice
17-18.04 Targi Kolejowe w Sosnowcu
21.04. Spała i Bełchatów
28.04. Parada Parowozów
MAJ 2012
5.05. Turkol "WODNIK"
12.05. Turkol "WOJCIECH"
12.05. Turkol "SOKÓŁ"
19.05. 170 lat Kolei w Polsce
19.05. Pożegnanie EU06
CZERWIEC 2012
2.06. Turkol "PIRAT"
7-10.06. Białośliwie

Nieoficjalnie:
(27.05 niedziela) "Kolej na majówkę" Nowy Sącz-Chabówka.
(czerwiec 2012) Turystyczny Pociąg do Sandomierza

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Kloze » 08 Mar 2012, 15:18

Od czasu do czasu zerkam na turkol.pl (Bilet uwzględnił ich imprezy w kalendarzu).

PMK? A co to? Pierwsza strona wyszukiwań z googli: Przyjaciele, Motocykle, Klimaty | Polska Misja Katolicka | PMK :: Dystrybucja narzędzi ręcznych | Pomocnicy Matki Kościoła :P Jakieś rozwinięcie? Adres? ;)
Image
2015 9 godzin 47 minut (stan na 04.03)
2014 brak przejazdów | 2013 80 godzin 31 minuty
2012 34 godziny | 2011 10 godzin 48 minut
Awatar użytkownika
Kloze
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2011, 08:27
Miejscowość: Kraków

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 09 Mar 2012, 00:02

Kloze PMK do skrót od pl.misc.kolej. Taka grupa dyskusyjna na temat kolei:
https://groups.google.com/group/pl.misc.kolej

Spała, Regny i Bełchatów - imprezę przesunięto z soboty 21.04 na piątek 20.04.2012.
Powodem jest zamykanie w soboty, niedziele i święta wjazdu na bocznicę do Elektrowni Bełchatów.
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 09 Mar 2012, 08:41

@Bilet Świętokrzyski dzięki. Na PMK wiedziałem że coś jest ale nie lubię tam czegokolwiek szukać, bo mam wrażenie, że panuje bałagan. Niestety wyraźnego podziału na poszczególne działy, tylko wszystko na jednym miejscu.
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez AgentEU07 » 09 Mar 2012, 12:21

31.03 Impreza z Leonem w Zninie. Jeszcze ma być jakaś przejażdżka kiblem po Poznaniu.
AgentEU07
 
Posty: 95
Rejestracja: 25 Sie 2011, 11:25

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 09 Mar 2012, 23:34

AgentEU07 napisałem to w 31.03. Poznań-Damasławek. Marcówka z Leonem i KW - ta impreza ma być wg. schematu:
Poznań <-> Gniezno <-> Damasławek::::::pociąg
Damasławek <-> Żnin::::::::::::::::::::::::autokar
Żnin Wąskotorowy <-> Gąsawa:::::::::::::pociąg
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

SM42 do Sokołowa Podlaskiego i gratis

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 24 Sty 2013, 22:23

Tu będzie najodpowiedniejsze miejsce na wiadomość. Chociaż o planowanej imprezie słyszałem już prawie 2 tygodnie temu, jednak nie wiedziałem kiedy.
Ic_kolobrzeg napisał(a):Witam.
Wspólnie z Krzyśkiem Waszkiewiczem podjęliśmy już sporo kroków co do imprezy SM42 z Białegostoku przez Czeremchę do Sokołowa Podlaskiego.
Trasa pociągu będzie wyglądała następująco:
BIAŁYSTOK - Bielsk Podlaski - Czeremcha - linią numer 43 do kilometra granicy Rzeczypospolitej Polskiej - Czeremcha - Siemiatycze - PODG. UJRZANÓW -
PODG. DOŁY (łącznica numer 520) - Dziewule - Siedlce - SOKOŁÓW PODLASKI - Czeremcha - BIAŁYSTOK.
Przejazd planujemy na sobotę 6 kwietnia 2013 r.
Staramy się, aby pojechała z nami tak samo jak do Łomży zielona SM42-067 i standardowo 3 wagony 111A PKP Intercity (na pewno będą zielone, jednak na dzień dzisiejszy nie mogą nam zagwarantować, aby były to wagony z kwadratowymi oknami , dużo wagonów idzie do napraw i otrzymuje nowe malowanie)
Wszystko poza jazdą linią numer 43 mamy już zapewnione, trwają usilne starania aby dojechać do granicy.
Podajemy info wcześniej abyście już teraz mogli rezerwować sobie wolny termin w kalendarzu.
Jeśli macie jakieś konstruktywne uwagi co do przejazdu to chętnie je wysłuchamy.
Nie podajemy jeszcze ceny, ponieważ czekamy na wycenę z PKP Cargo za lokomotywę.
Pozdrawiam w imieniu swoim i Krzyśka.

Napisałem już wczoraj, wybieram się. Nie znam jeszcze godziny odjazdu z Siedlec, bo rozkład jeszcze jest dopracowywany, ale mam już plan jak pogodzić to ze zlotem w Łodzi. Będę tam pierwsze 1-2 godziny a później w pociąg do Wawy. Zależnie od tego czy będę na czas w Siedlcach - przesiadka w KM lub PKS do Sokołowa. To na razie wstępny plan bo jeszcze może się zmienić. Nie jestem zadowolony z tego, że 3 imprezy pokrywają mi się naraz i z Berlina strasznie żal mi rezygnować. Ale z drugiej strony Berlin nie ucieknie a linia 55 jest sukcesywnie rozbierana od strony Małkini. Na pociągi KM póki co nie ma szans - przewoźnik miałby czym jeździć ale chce, żeby gminy się dogadały [kto i ile dopłaci za połączenia]

Teraz o tym co już napisaliśmy w temacie tej imprezy:
Bilet Świętokrzyski napisał(a):Reasumując, najpierw poczekajmy co wyniknie w temacie Sokołowa, bo takie imprezy też czasem ulegają przesunięciu i zdarzyło to się kilkakrotnie w 2012.

stmichal napisał(a):No jest na to szansa, ale zgodnie z moją teorią na wiosenne wyjazdy łatwiej zebrać chętnych więc wydaje mi się, że również na ten wyjazd znajdą się bez problemu ludzie.

Tak, to jest pierwsza impreza ogłoszona w tym roku, więc chętnych będzie dużo. Jednak na pmk są już sugestie - dlaczego tak? a gdyby tak... itd. Pamiętam to z imprez w tamtym roku, bo nawet Bogdanka i Włodawa ostatecznie była tydzień później z uwagi na prośby o "więcej światła". Jeszcze każdy ma dużo dni urlopu na ten rok, ale przy imprezie wokół Ostrołęki niektórzy już wykorzystali urlopy i pisali na grupie, że muszą po 14 jechać popołudnie
i noc, aby rano być w Białymstoku. Gdyby impreza była w niedzielę to znowu nie każdy zdąży wrócić z imprezy na rano do pracy.
stmichal napisał(a):A na Sokołów i ja pewnie pojadę, o ile nie będzie jakaś masakryczna cena, lub będzie się dało pojechać taniej tylko na Siedlce - Sokołów - Siedlce.

Cena - trzeba sobie powiedzieć, że będzie to kosztować. Rok temu taki skład na imprezie wokół Ostrołęki kosztował 150zł - chyba ma być ten sam lok
a także 3 zielone dwójki. To prawdopodobnie jedyna zielona stonka w okolicy ,dlatego start z Białegostoku. Ptaku mówił mi na Zniczu, ile ma kosztować uruchomienie pociągu nadzwyczjnego - bagatela 8 tys. Nie znalazłem tego w stawkach PLK, jednak dziś w poszukiwaniu oferty Wilno specjal natknąłem się na taką cenę na samym dole taryfy przewozowej IC.
Mam nadzieję, że będzie jakiś przejazd częściowy - rok temu zorganizowali 3 własne imprezy i na 2 tak było. Sokołów jest gwoździem programu, odcinek Białystok<->Siedlce i skład będzie przede wszystkim pod focenie. Może tak być, że przejadę tylko z Sokołowa do Siedlec.
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 25 Sty 2013, 12:20

a linia 55 jest sukcesywnie rozbierana od strony Małkini.

a nie 34? ;) Ale to nie ważne. Chociaż patrzę i linia funkcjonuje również pod takim numerem
Pamiętam to z imprez w tamtym roku, bo nawet Bogdanka i Włodawa ostatecznie była tydzień później z uwagi na prośby o "więcej światła".

Tam chyba chodziło o zmianę czasu, co raczej w tym roku nie jest brane pod uwagę.
Cena - trzeba sobie powiedzieć, że będzie to kosztować. Rok temu taki skład na imprezie wokół Ostrołęki kosztował 150zł - chyba ma być ten sam lok
a także 3 zielone dwójki.

Mam nadzieję, że będzie jakiś przejazd częściowy - rok temu zorganizowali 3 własne imprezy i na 2 tak było. Sokołów jest gwoździem programu

Przeanalizowałem tą imprezę i jeśli zostanie w takim kształcie jak jest teraz to na 90% nie jadę. Płacić za całość a jechać 29 km, to wychodzi drożej niż za Eurostar ;), a znowu jechać na całość to tak dojazd - powrót 70 zł, 1 lub 2 noclegi + bilet na ten wyjazd to się nie zamknie w 300 zł. Za te pieniądze mógłbym tydzień jeździć po Polsce albo Czechach/Słowacji w wakacje. Wolę na to przeznaczyć te pieniądze właśnie na coś takiego, może to nie zamknięta dla ruchu pasażerskiego linia, może nie takie wrażenia, ale bez przesady. No chyba że właśnie będzie możliwość jechać tylko na ten odcinek i jeżeli to będzie jakoś zrobione po pieniądzach i możliwy dojazd i powrót to pojadę. No ale wiadomo, że to moje subiektywne zdanie na ten temat. Uważam, że trochę bez sensu ta trasa no ale ok., tak jak pisałem chętnych na bank znajdą, ja się obejdę ze smakiem.
Nie powiem linia jest bardzo klimatyczna i od zawsze marzyłem żeby zaliczyć całą trasę Włóczęgi Północy, część już niestety rozebrane. Nadal żałuję, że nie udało mi się pojechać rok temu w okolice Ostrołęki, wtedy można było przejechać tyle nowych tras, że nawet jakby to kosztowało 200 zł to bym pojechał, no ale siła wyższa mi nie pozwoliła ;)
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 25 Sty 2013, 16:32

Jeśli będzie kosztować 150zł to faktycznie jadąc na całość nie uda się zmieścić poniżej 300 zł. Na imprezie Wokół Ostrołęki całość wyniosła mnie jakieś 350 zł. Dojazd - 50 zł, pocięty na 3 odcinki liczone od zera - inaczej niedałosie. Noclegów nie płaciłem - raz udało się wynegocjować na dworcu Białystok,
z powrotem na górnej poczekalni Centralniaka. Reszta uczestników poza mieszkającymi przy trasie gdzieś wykupiła noclegi - Białystok lub Łapy choć niektórzy spali na składzie :)
Powrót na dobowym KM, bo Małkinia-Wileńska i Wschodnia-Skarżysko to już dwa osobne bilety i jeszcze ze Skarżyska 5.50. Prawie 240 zł na same bilety! Doszedł prowiant i jeszcze nieplanowany zakup atlasu tramwajów za 55 zł ale to cena rynkowa i bez wysyłki, to było warto. Standardem imprezy może być zapełnienie przedziału max. 5-6 osób, a przy pełnej rezerwacji koszt na osobę byłby mniejszy. Nie wiem jak będzie z ceną, bez promocji odcinkowej będę musiał to przemyśleć.
Rok temu organizatorzy 2 razy przesunęli datę imprez. Bogdanka i Włodawa to dokładnie z powodu zmiany czasu, bo były konstruktywne uwagi. Bełchatów - bo nie ma obsługi nastawni na bocznicę elektrowni w weekendy i święta, nie było innej opcji-przesunęli na piątek. Od kilku dni padło już wiele uwag, można uznać konstruktywnymi, są jednak i naiwne życzenia. Na przykład dziś, żeby dać SU45, dostawić jedynkę i odtworzyć skład Żubra
[dawny posp. Wawa-Hajnówka] SU to najlepiej 118 bo zostanie jej 500km przed kasacją :)
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 26 Sty 2013, 13:38

Jeśli będzie kosztować 150zł to faktycznie jadąc na całość nie uda się zmieścić poniżej 300 zł.

Przy dwóch i więcej osobach już bardziej opłacałoby się samochodem jechać, odpadają noclegi szybciej i bardziej komfortowo.

A i z tego co czytałem większość tych propozycji nie przejdzie, np. i tak i tak zostaje SM42. Dla mnie akurat tabor nie jest ważny, byle by jechać czymś pociągopodobnym a nie szczelnie zamkniętym szynobusem.
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 26 Sty 2013, 15:01

Wiem że nie przejdzie fiat, a jeszcze jak poczyta się drugi "aktualny" wątek na pmk o awariach tych lokomotyw to propozycja żeby brać kończącą żywot 518 jest nietrafiona. Czwarty wagon - jedynka podnosi koszt [wynajem, brutto, chyba musi być już 2-os. drużyna] W ogóle to wolałbym pojechać jak najtaniej, byle czym, tylko ten odcinek i w końcu tak zrobiłaby większa połowa chętnych. Wszystko u mnie będzie zależeć od kosztu, czy będzie przejazd częściowy i po ile. Ciekawi mnie ten gratis, obstawiam że to może być przejazd kawałek za Sokołów, gdzie zostały jeszcze tory.
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 26 Sty 2013, 17:25

Ja zrozumiałem, że "coś ekstra" dotyczy dojazdu do granicy, i jazdy łącznicą w Siedlcach, no ale może, może.
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez stmichal » 12 Lut 2013, 21:01

Impreza: Stonką do Sokołowa Podlaskiego
Praktycznie wszystkie kwestie formalne związane z organizacją pociągu
specjalnego na tasie:
BIAŁYSTOK - CZEREMCHA - Granica Państwa (km 6,157) - CZEREMCHA - MORDY -
UJRZANÓW - DOŁY - DZIEWULE - SIEDLCE - SOKOŁÓW PODLASKI - SIEDLCE -
CZEREMCHA - BIAŁYSTOK
zostały dopięte, w związku z tym zaczynamy przyjmować zgłoszenia na tę
imprezę.
Linie kolejowe jakie przejeżdżamy:
32: Białystok - Czeremcha
43: Czeremcha - Granica Państwa
31: Siedlce - Czeremcha
520: Ujrzanów - Doły
2: Siedlce - Dziewule
55: Siedlce - Sokołów Podlaski
Trasa przejazdu łącznie liczy ~426 km
Termin imprezy: sobota 06 kwietnia 2013.
Wyjazd z Białegostoku w okolicach godziny 5:30 - 6:00
Przyjazd do Białegostoku planujemy na godzinę 18:00 - 19:00
Możliwy dojazd na nasz pociąg z Warszawy:
Warszawa Wschodnia 04:41 KM 8021
Siedlce 06:09 06:23 KM 88521
Czeremcha 07:58
lub
Warszawa Wschodnia 07:14 TLK11101 PODLASIE
Siedlce 08:16 08:35 Regio 88431
Mordy 08:54
W drodze powrotnej z Sokołowa do Białegostoku w Siedlcach będziemy około
godziny 15:00 - 16:00. Dojazd do Warszawy pociągami KM o 15:28 lub 16:28.
Podane godziny nie są wiążące - w przypadku awarii, wydłużenia czasu
jazdy, możemy się mniej lub bardziej delikatnie obsunąć
Obsługa trakcyjna: SM42 PKP Cargo Zakład Mazowiecko-Podlaski
Z dużym prawdopodobieństwem będzie to SM42-067 (zielona, ta sama która
prowadziła nasz pociąg specjalny do Ostrołęki). Zastrzegamy jednak, że w
razie awarii tej lokomotywy, może pojechać inna (w takim przypadku już
raczej w nowszym malowaniu). Ze strony sekcji Cargo mamy obietnicę, że
dołożą wszelkich starań, by 067 pojechała na naszą imprezę.
Skład: 3 wagony 111A w malowaniu zielonym PKP InterCity (jeżeli się uda
będą to wagony z kwadratowymi oknami, ale tego też nie możemy
zagwarantować - coraz mniej jest takich wagonów).
Składka za przejazd w przedpłacie do 12 marca 2013 wynosi 150zł, po tym
terminie i w pociągu 180zł.
UWAGA - osoby wpłacające składki na poczcie proszone są o odpowiednio
wcześniejsze dokonywanie wpłat ze względu na dłuższy czas realizacji
wpłaty. Jeżeli czyjaś wpłata nie wpłynie do końca dnia 12 marca 2013,
będzie traktowana jako wpłata po terminie. Nie będziemy tutaj robić
wyjątków i nie pomogą tłumaczenia, że "ja wpłaciłem w terminie".
Kobiety płacą składkę za przejazd całej trasy w wysokości 120 zł, po
terminie i w pociągu 150 zł.
Dzieci w wieku 3 - 12 lat płacą 50% stawki (wyłącznie pod opieką osoby
dorosłej i nie mogą brać udziału w fotostopach poza stacjami).
Dzieci do lat 3 jadą za darmo (wyłącznie pod opieką osoby dorosłej).
Nie przewidujemy niższych składek za przejazd części trasy (np. Siedlce
- Sokołów - Siedlce). Łącznie trasa liczy ponad 400km i musimy pokryć
koszt przejazdu na całej trasie - skład nam się do Siedlec nie
teleportuje za darmo. Jedziemy "klasycznym" składem - być może jest to
ostatnia możliwość przejazdu w takim zestawieniu.
Osoby goniące samochodem - składka dobrowolna mile widziana (proszę brać
pod uwagę wysoki koszt uruchomienia pociągu wynikający z długiej trasy
przejazdu).
Żeby impreza się odbyła na rachunku organizatora musi znaleźć się
odpowiednia kwota. Jeżeli do 12 marca 2012 suma wpłat będzie
niewystarczająca, impreza zostanie odwołana, a wpłacone pieniądze
odesłane nadawcom.
Zaznaczamy również, że wpłaconych pieniędzy nie zwraca się, z wyjątkiem
zwrotów w przypadku odwołania imprezy.
Na imprezie przewidziano fotostopy (na liniach 31, 32, 43, 55, 520).
Organizacją fotostopów zajmuje się Krzysztof Waszkiewicz
Zgłoszenia przyjmujmy od teraz mailowo: ziemowit_czerski at wp.pl wraz z
kopią (CC/DW): iwan at eu07.pl (wysyłamy jedno zgłoszenie na *obydwa*
podane adresy jednocześnie).
W temacie koniecznie proszę wpisać "Stonka do Sokolowa Podlaskiego"
W treści zgłoszenia proszę wpisać ilość osób, ich imiona i nazwiska,
zadeklarować formę i termin wpłaty składki oraz informację gdzie dana
osoba wsiada do naszego pociągu.
Można też zawrzeć dodatkowe informacje kontaktowe (telefon).
W przypadku braku informacji o wpłacie w pociągu lub po terminie
przyjmujemy, że dana osoba wpłaci składkę przed ustalonym terminem.
Jeśli tego nie zrobi, zostanie skreślona z listy zgłoszeń i zastąpiona
kolejna osoba z listy rezerwowej (o ile chętnych będzie więcej niż
miejsc w pociągu).
Liczba miejsc jest ograniczona.
Przyjmujemy, że każda osoba, która dokona wpłaty, zapoznała się z
regulaminem imprezy i wyraża na niego zgodę.
Regulamin oraz dane do przelewu podamy w odpowiedzi na maila ze
zgłoszeniem. Jest to jednocześnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
Jeżeli będzie taka potrzeba (np. zmienią się podane powyżej godziny),
informacje o rozkładzie jazdy podamy do wiadomości uczestników gdy
otrzymamy go od PLK (po złożeniu zamówienia na pociąg). Jeżeli wymagana
kwota znajdzie się na koncie organizatora wcześniej, będziemy mogli
wcześniej zamówić pociąg i wcześniej otrzymamy rozkład jazdy. Prosimy
więc o możliwe szybkie wpłacanie pieniędzy.
W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie po dokonaniu zgłoszenia,
prosimy o jak najszybszą informację w celu zwolnienia miejsca dla kogoś
innego.
Pozdrawiamy i zapraszamy do uczestnictwa:
Krzysztof Waszkiewicz i Ziemowit Czerski


Wybiera się ktoś?
Łukasz zapisałeś się?
Ja odpuszczam. Raz, że z wolę jechać z PKP-Jazdą, dwa że nie ma możliwości jazdy tylko na określony odcinek, no i szkoda mi kasy.
Edit: Właśnie znalazłem informację, że już wszystkie miejsca wyprzedane
2016: 50349km, 2015: 68213km, 2014: 50312km 2013: 40882km, 2012: 50839km, 2011: 28130km, 2010: 10017km
stmichal
 
Posty: 394
Rejestracja: 19 Sie 2011, 19:03

Re: Imprezy kolejowe

Postprzez Bilet Świętokrzyski » 13 Lut 2013, 15:32

Wczoraj po raz ostatni byłem w necie około 11:37. Poprawiałem w temacie jazdy StMichała post z przedwczoraj.
Info o zapisach pojawiło się kilka minut po tym zdarzeniu, prawie 12 godzin później wróciłem i po 23 zdążyłem się zapisać...na listę rezerwową.

Miejsce się zwolni albo i nie. Z kilku zeszłorocznych imprez wiem, że chętnych na ciekawe pociągi zawsze dużo - miejsca schodzą na pniu a jak przychodzi do płacenia, to jakoś niespiesznie. Tylko nie bardzo mi się widzi jechać mniejszą połowę trasy za 180zł bo nie wpłaciłem w terminie a ktoś zblokował mi miejsce. Teraz jestem nieco na lodzie, muszę czekać i kombinuję co dalej. Wiem, że i tak przejadę ten odcinek, nie wiem tylko - kiedy, jak i za ile?
Awatar użytkownika
Bilet Świętokrzyski
 
Posty: 296
Rejestracja: 10 Gru 2011, 20:42

Następna

Wróć do Informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron