Spotkanie literackie z Jerzym Granowskim

Kolejowe klimaty na YT

Spotkanie literackie z Jerzym Granowskim

Postprzez Zwrotniczy » 20 Sty 2018, 23:33

https://youtu.be/nOP1CuGxiQM
W KO "Rezonans" SM im. Paderewskiego w Katowicach w czwartek 26.10.2017 roku promowałem swoją książkę "Kolej w Poezji i grafice". Był to wieczór poetycko-muzyczno-graficzny. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy zaszczycili mnie swoją obecnością. Szczególnie dziękuję kierownictwu KO Rezonans - Paniom: Beacie Kowalskiej i Małgorzacie Kosyrczyk za świetną organizację i przygotowanie spotkania. Serdeczne podziękowania składam Rusłanowi Michnowiczowi., który wspomógł dźwięki gitary swoją grą na pianinie oraz udekorował dźwiękami moje haiku. Poetce Agnieszce Kijas za przyjęcie roli "osobistego" fotografa, poecie Henrykowi Polokowi za wiersze zaprezentowane w gwarze śląskiej o kolei i nie tylko oraz Marcinowi Bedlickiemu za wiersze z grubego almanachu. Sławie Sibidze za przybliżenie istoty haiku i przedstawicielom Grupy Artystycznej "Sztuka Bez Barier 14", do której należę, w osobach poetka i malarka Janina Partyka-Pojęta (Szefowa), malarka Arleta Skurska oraz poeta Jacek Laskowski.
Życie jest piękne, nie marnuj go na głupoty...
Awatar użytkownika
Zwrotniczy
 
Posty: 14
Rejestracja: 03 Gru 2011, 21:20
Miejscowość: Katowice

Wróć do YouTube

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron