Statystyki

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Statystyki

Postprzez admin » 20 Sie 2011, 19:17

//posty przywrócone z pierwszego/uszkodzonego forum PKP-Jazdy

2010-12-27, 18:52:08 Ptaku napisał(a):Witajcie
W tym roku PKP Jazda wyruszyła na tory 2 razy i przejechała 6496 km, a w pociągach przesiedzieliśmy 117 godz i 23 min.
Na stronę wstawiłem aktualne statystki w głównej tabeli PKP Jazdy.
http://www.pkp-jazda.pl/stat.html
Oprócz tego mam pełne statystki poszczególnych osób ile kilometrów przejechały i ile razy kto jechał lub się spotkał z PKP Jazdą.
Trzeba wspomnieć tu o Wawrim, który pojechał 3 razy i zrobił 7007 km
Oczywiście Loooooooker, który był pierwszy raz i ma w dupie albo w kołach 2949 km
Heppner się znowu pojawił, bo ostatnio widział się z nami w 2009 roku.
Karol, który siedzi na północy Europy też widać się wciągnął 2 przejazdy i przeszło 1800 km. Pa pewno gdyby był to by się pojawił.
O czym świadczą te dane? A o tym, że nasze grono PKP Jazdowiczów się powiększa i to jest bardzo fajne.
Mam nadzieję, że będzie nas przybywało.


2010-12-27, 21:51:40 cluzo napisał(a):Pani Golańska (babka od matmy) była by z ciebie Słowik zadowolona :P Odwalasz kawał dobrej roboty (niczym "Pi i Sigma") z tymi statystykami! A już totalnie zaskoczyłeś mnie z tymi "personalnymi wycieczkami" :)
Dodać tu jeszcze mogę ciekawostkę, że najkrótszą, a zarazem najdroższą PKP-Jazdę wkręcił sobie kiedyś niejaki Krupnik (nie mylić z Wawrim!), który karnął się z nami na odcinku Kraków Płaszów - Kraków Główny, w 1 klasie, oczywiście na legalu - znaczy się posiadał bilet!

PS: W wolnej chwili uaktualnię wykres rocznych kilometrów na stronie


2010-12-28, 20:39:17 Ptaku napisał(a):No tak, Krupnik był na 5 PKP Jazdach, ale na tej trasie jechał już z PKP Jazdą 3 razy w tym raz 1 klasą, a bilet go kosztował 7 złotych :) - no i to jest fakt, który zawsze będziemy wspominać.
Jeszcze dwóch kolegów z nami się przejechało na tym odcinku raz Witostr i raz Szczepaniak. Może teraz ktoś następny zaliczy tylko ten odcinek, choć wolałbym żeby ludzie jeździli z nami na najdłuższych trasach a nie najkrótszych.


2011-01-08, 21:38:00 Ptaku napisał(a):A teraz PKP Jazda w cyferkach.
Co prawda nie mamy wszystkich loków i nr EZT czy szynobusów (chodzi tu bardziej o pierwsze PKP Jazdy) ale po podsumowaniu wygląda to tak:
elektrowozy ciągnęły nas na dystansie 25827 km
szrotami czyli EZT jechaliśmy 4137 km
szynotrybami 3025 km
spalinówki nas ciągnęły przez 2776 km
Parowozy 87 km
no i diesle na wąskich torach 24 km.
Łącznie wychodzi 35786 km.


2011-01-09, 14:08:59 Loooooker napisał(a):No to ggratuluje wyniku... Prawie równik dookoła. Brakuje kilku tys.

Jeżeli chodzi o moje prywatne statystyki to w 2010r. przejechałem koleją 8501 km. W czym wspólnie z pkp-jazdą 2949 ;)


2011-01-09, 22:07:23 Ptaku napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc to PKP Jazda od sierpnia 2000 roku przejechała 39574 km. Tamte statystyki to są tylko loki, które nam się udało "zidentyfikować".
Jeśli chodzi o Twoje prywatne statystyki to mam nadzieję, że się będą powiększały oczywiście w towarzystwie PKP Jazdy.
Jeśli chodzi o mnie to napisze ogólną moją statystykę z 17 lat. Wyszło mi w sumie 353 701 km w tym z PKP Jazdą 38 911 km ale ogólnie nie chodzi o kilometry tylko o to co się widziało przeżyło i z jakim towarzystwem się jechało i dobrze bawiło, a kilometry to druga sprawa.


2011-01-12, 01:27:30 Karol napisał(a):Dobra robota Pt@ku!Świetnie, że znalazłeś czas i ochotę aby zaktualizować statystykę!


2011-01-15, 12:56:30 Ptaku napisał(a):No ja jak ja, ale Cluzo. Mojego wkładu jest tu trochę ale jego bardzo dużo. Ja na bieżąco statystyki i mapy aktualizuję u siebie tylko ze stroną się jakoś ociągałem. Najwięcej czasu schodzi na liczenie i sprawdzanie tego czy jest OK ale spoko ja to lubię.
Teraz postanowiliśmy, że stronę się zmodernizuje to się też ja zabrałem do jakiejś roboty, żeby mnie Cluzo nie opieprzył. No i jest w dechę :)


2011-01-15, 13:53:49 Loooooker napisał(a):No, no.
Kierownik wział się za robote.
Nawet indywidualne statystyki się pojawiły z wyszczególnieniem.
Tak między nami... To Ty Artur jakis notes prowadzisz, czy cos? :shock:
I tabela odJAZDÓW uaktualniona.

W deche !


2011-01-15, 14:54:53 Ptaku napisał(a):Tak i jest w DECHĘ
Mam kilka plików na kompie ze statystykami PKP Jazdy. Co Wyjazd to aktualizuję i gotowe. Tylko tak jak pisałem trochę czasu to pochłania.
Np jak wracam z Krakowa po PKP Jeździe to do Katowic mam wypisane wszystkie dane, potem wystarczy tylko dane wrzucić w plik i po sprawie.
admin
Administrator
 
Posty: 93
Rejestracja: 18 Sie 2011, 16:56

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron