Dyskusja - galeria ze Znicza

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Dyskusja - galeria ze Znicza

Postprzez admin » 20 Sie 2011, 19:17

//posty przywrócone z pierwszego/uszkodzonego forum PKP-Jazdy

2010-12-12, 23:46:16 cluzo napisał(a):Witam!
Jak zwykle trochę to trwało, ale przygotowałem w końcu szkielet fotogalerii z "Akcji Znicz". Puki jest to jeszcze w takiej wersji (nieoficjalnej) można ewentualnie jeszcze coś pozmieniać, wstawić czy wypieprzyć. Czekam na ewentualne sygnały i propozycje.
Pt@ku intensywnie pracuje nad chronologią i opisami miejsc - na obecną chwilę jest do poprawienia coś tam koło Chojnic i gdzieś pod koniec... - jutro będziemy z Pt@kiem to wyprostowywać.

Ale do rzeczy:)
Liczę na pomoc Kolegów w układaniu opisów pod zdjęciami.
Do swojej propozycji dołączcie proszę miniaturkę fotki - tak będzie nam (wszystkim) łatwiej :)

Przykład

Image
Pół żartem, półserio

Na koniec link do wersji "_x"
http://www.pkp-jazda.pl/2010/znicz_x.html#foto


2010-12-16, 20:19:43 Loooooker napisał(a):Image

To było np. W Przemyślu.


2.
Image
To w Czyżewie/ Czyżewiu nie pamętam jak się pisze.


3.Image

"Inter SYTY ;)"

4. Image
Pkp jazda Pozdrawia ojca dyrektora.

5.Image

Miejscowośc to Krynka Łukowska jak na wyświetlaczu.

Koleje MAzowieckie- Wygoda, Szybkośc, Komfort.



6.Image

Dbaj o czystośc !


7. Image

Czas na piknik ;D !

8. Image
15341 Gotów. Odjaaaazd !

Nie wiem czy popisałem się pomysłowością, ale zawsze to lepiej wygląda niż znak X ;)


2010-12-16, 22:56:45 cluzo napisał(a):
Loooooker napisał(a):Nie wiem czy popisałem się pomysłowością, ale zawsze to lepiej wygląda niż znak X ;)

Melduję, że twoje propozycje zostały już wprowadzone do systemu:) W kilku przypadkach pozwoliłem sobie zainspirować się twoimi opisami :P
Dzięki za podpowiedzi i czekam na więcej. No, panowie!

Jeśli ktoś ma problemy z wprowadzaniem miniaturek fot podpowiadam, że pliki GIF są miniaturkami, tak więc kod do zdjęcia powinien wglądać mniej więcej tak:
Kod: Zaznacz wszystko
[img]http://www.pkp-jazda.pl/2010/foto2/100_4480.gif[/img]

Jeśli jednak ktoś ma problem z miniaturką wystarczy podać nazwę pliku danej fotki - jakoś sobie poradzimy :)

PS: Loooooker masz u mnie SPECJALnego plusa za to, że byłeś pierwszy :)


2010-12-17, 19:30:28 Karol napisał(a):Siemka! Oulu zgłasza się. Wreszcie uporałem się z większością spraw i mogę włączyć się w tworzenie opisów do galerii. Widzę, że zrobiliście już sporą robotę. Niektóre podpisy wprost powalają:P A szczególnie ten z idealnym zdjęciem na reklamę kampanii antynikotynowej:P :P "Paliłeś? Nie jedź!
Nie paliłeś? Zapal" :P Ekstra jest jeszcze np. ten: "Wyślij SMS o treści "###" pod numer 89427" :D :D :D

Pozdro z Finlandii!

A oto kilka moich propozycji:

Image
Ludmiła zgubiła znak DB

Image
Dworzec z czasów kolei galicyjskiej

Image
Nocne debaty przy kiblu

Image
Poniemiecki trybwagon

Image
A gdzie się podział mechu?

Image
Zew nowoczesności

Image
Frekwencja w KM-ach

Image
Tamara w krzakach

Image
Czesiek 181 074-6 w barwach Lotosu

Image
Bracia

Image
Bagaż ręczny

Image
ZNTK Łapy - to już niestety historia

Image
"Beczułki"

Image
Tydzień po wielki wybuchu

Image
Spalone zwłoki Gagarina

Image
Unieważniona tarcza ostrzegawcza

Image
Sr1

Image
Robi się!

Image
Więc choć pomaluj mój świat na żółto lub na zielono:P

Image
Szopa

Image
Nocne debaty cz.2

Image
Naładuj sobie komórkę

Image
Tania kuszetka - na bilet bez miejscówki

Image
W naszym wagonie zapada zmrok...

Image
...i ruskie szampany wypite...

Image
...za stary i nowy rok, PKP-Jazd rok

Image
Kosmita

Image
Kibel hybryda - derma + plastik

Image
Dwa Batmany na LHS


2010-12-18, 19:28:48 Ptaku napisał(a):No miejscowości już uzupełniłem. Powiem szczerze, że największy problem jest z fotkami Heppnera i Cluzo, bo mam godziny zrzucenia je na kompa a nie w jakim czasie były robione i ciężko się określa gdzie to było, ale posiłkując się fotkami innych jakoś dałem rade.
Jeśli chodzi o opisy to widzę, że dajecie rade. Karol jak zwykle błysnął :) - szkoda, że Cie nie było.
Loooooooker też dałeś rady, no no humorek dopisuje :) - no i dobrze, tak trzymać.


2010-12-19, 13:06:24 cluzo napisał(a):Wprowadziłem już propozycje Karola, tak więc powoli dobijamy do finiszu. Dziś zgadałem się z Ptakiem na skype około 20stej - jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, zapraszamy:)

Ka?l napisał(a):W naszym wagonie zapada zmrok...
...i ruskie szampany wypite...
...za stary i nowy rok, PKP-Jazd rok

No, kolego ładnie to zrymowałeś, ale przecież nie mogłeś wiedzieć, że główną okazją były urodziny tego starego byka Klozego.


2010-12-24, 00:11:27 cluzo napisał(a):Prace nad galerią ukończone!
Na prośbę Heppnera wstawiłem jedną fotkę - oczywiście musiałem coś usunąć, mam nadzieję że Ptaku jakoś to przeżyjesz :)
Image

Temat przenoszę do ogólnodostępnej przestrzeni, jako że galeria już jest na stronie gotowa do podziwiania :)
Dzięki wszystkim, którzy dopomogli w jej stworzeniu.
admin
Administrator
 
Posty: 93
Rejestracja: 18 Sie 2011, 16:56

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron