Bilety Rodzinne PKP Porażka

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Bilety Rodzinne PKP Porażka

Postprzez Romek1976 » 14 Cze 2015, 07:59

Dla tych co chcą kupić bilet rodziny w pen dolino upewnijcie się jak są zlokalizowane miejsca na bilecie. Już piszę o co chodzi. Bywają panie kasjerki które nie mają wiedzy o rozlokowaniu numerów foteli i tak zakupiony bilet rodzinny dla 4 osób przy czteroosobowym stanowisku wyglądał tak. Dwie osoby i dziecko zostały umieszczone razem natomiast czwarta osoba została umieszczona po lewej stronie korytarz mimo że w dniu sprzedaży czwarte miejsce na przeciw było wolne ale udało się zamienić miejscem z panem który kupił bilet na ostatnią chwilę i kontynuowaliśmy podróż razem w czwórkę Ja moja Żona nasze Dziecko i Babcia. Kupiliśmy od razu bilet w stronę powrotną i to był gwoździ programu Moja żona z Babcią została usadowia według biletów przy czteroosobowym stanowisku na przeciwko dwóch obcych osób Ja po ich lewej stronie korytarza a nasze dwu letnie Dziecko piętnaście miejsc dalej z biletem dla dziecka poniżej szóstego roku życia przy dwu osobowym stanowisku z obcą osobą. Nic był nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt że bilety kupiono na dwa tygodnie przed wyjazdem i miejsca wolne był co pozwalało na to by rodziny nie rozdzielać na poszczególne miejsca w pociągu a przynajmniej miała obowiązek kasjerka poinformować że musi rozdzielić osoby bo niema wolnych miejsc.by wszyscy razem obok siebie jechali.
Romek1976
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Cze 2015, 07:20

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron