Foty do "Letniego Expressu Poetów"

Prośby, skargi, zażalenia, wnioski, interpelacje - tu zgłaszamy sprawy dotyczące funkcjonowania Forum PKP-Jazdy

Foty do "Letniego Expressu Poetów"

Postprzez cluzo » 03 Lis 2012, 21:48

Witam,

Powoli powstaje kolejny Wagon Dalekobieżnej Serii Wydawniczej gpWARS - "Letni Express Poetów". Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że większość z naszej PeKiPy nie jest uzdolniona poetycko, niemniej jednak pojawiła się szansa na to by nasze dzieła pojawiły się w najnowszej książce redagowanej przez kolegę Piotra. Nie musice gryźć piór i ślęczeć nad kartkami papieru - utwory literackie do Expressu już są, teraz trzeba opatrzyć je kolejowymi fotografiami. I właśnie wasze (nasze) fotki miałem na myśli pisząc "dzieła" :)

PKP-Jazda jako patron medialny najnowszej antologii ma możliwość opatrzenia tej książki fotografiami, tak więc... aparaty w dłoń :) Jeśli macie ochotę przegrzebcie wasze archiwa i prześlijcie Piotrkowi < p_goszczycki@o2.pl > wasze fotograficzne propozycje do książki.

Chodzi oczywiście o foty kolejowe, w dobrej jakości (300dpi), w formacie jpg i czarno-białe. Nie będę ukrywał, że liczę na konkrety odzew PeKiPy :) Wszak, fot robimy całe mnóstwo.

Regulamin: http://www.pkp-jazda.pl/inne/regulamin_ ... poetow.pdf
Wszelkie pytania w tej materii kierować proszę do Piotrka lub do mnie.
Image [ Przesyłam ].[ Kolejowe ].[ Pozdro ].< cluzo >
Awatar użytkownika
cluzo
 
Posty: 308
Rejestracja: 18 Sie 2011, 19:04
Miejscowość: Kielce

Wróć do Przedział służbowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron